Skip to content
Home Firma
O nás

Firmu s obchodním názvem PEZBO SHOWTECHNIC založil v r. 1994 její i současný majitel Petr Zbožínek po více než 17-letém profesionálním působení ve světě showbusinessu.

Naším hlavním cílem je nabízet produkty a služby k nim za nejlepší ceny systémem All-in-One v propojení návrh-prodej-instalace-servis a vyřešit tak veškeré potřeby zákazníka "pod jednou střechou". Chceme tím vytvářet podmínky k maximální spokojenosti zákazníka při úspoře jeho času i financí prostřednictvím individuálního přístupu z naší strany. Samozřejmostí je poradenská služba a servis při užívání produktů, případně i nadstandardní služby (předvedení u zákazníka, expresní závoz zboží, hotline servis, zápůjčky apod.). Součástí profesionálního přístupu je vybudovaný SHOWROOM o rozloze 100m2 pro konzultace a předvedení produktů.

Od cca 60-ti značek je distribuována profesionální světelná, zvuková a obrazová technika, speciální efekty, LED technologie, lasery, nosné konstrukce, materiály pro design a architekturu, nábytek a dekorace interiérů a exteriérů,  spotřební elektronika, prezentační technika, PC a zabezpečovací technika, vybavení gastro, výrobky pro propagaci zboží a služeb. Zajišťujeme agenturní a touringovou činnost, laser show, programová a taneční vystoupení, moderování pořadů, DJ´s produkce.

Tyto profesionální produkty jsou určeny pro kluby, diskotéky, kulturní a společenské domy, divadla, rádia, tv, DJ´s, hudební a taneční soubory, sportovní a zábavní centra, bary, kavárny, hotely, restaurace, noční kluby, casina, prodejny, nákupní centra, autosalóny, firmy, školy, úřady, instituce, kanceláře, design, bytovou architekturu, nasvětlení interiérů a exteriérů budov, propagaci zboží a služeb, reklamní agentury a pro další oblasti každodenního životního stylu... zkrátka a dobře: "Fantazii si meze nekladou" :-)

Naší vizí do budoucna je neustálé rozšiřování nabídky produktů ve snaze postihovat soudobé trendy v designu a moderních technologií s ohledem na úsporu vstupních nákladů i energií, maximální životnost a spolehlivost nabízených profesionálních produktů. Samozřemostí zůstane profesionální přístup v individuálních potřebách klienta a nadstandardní péče a servis.

Přejeme Vám mnoho šťastných chvil a spokojenost při užívání námi distribuovaných výrobků i vzájemnou obchodní spolupráci !

   PEZBO SHOWTECHNIC

... Váš obchodní partner ...

 

Další nabídka