PEZBO SHOWTECHNIC

Kompletní technika a služby pro Vaši svatbu, firemní/soukromou akci, významnou událost, mobilní nebo pevnou instalaci.

D ě l á m e   t o   j i n a k

"Mám zato, že v životě se nedějí věci jen tak - bez příčin a souvislostí. Na nás je, zda si to dokážeme v danou chvíli uvědomovat a nějak s tím dále pracovat ve prospěch svůj i ostatních. Záleží jen na nás, co od života chceme a co pro to uděláme. V konečném důsledku můžeme nalézt odpovědi smysluplnosti lidského bytí, konání a žití."                                                                                                                                      

Petr Zbožínek - majitel, PEZBO SHOWTECHNIC

HISTORIE

Jak už to tak v životě bývá, během a vývojem doby v symbióze chtění, vědění a nevědění, se to stalo. Takže "Sametová revoluce" rozhodla o tom, že se mohly dosavadní zkušenosti a praxe v roce 1993 zúročit a s podnikatelským duchem "přetavit" do živnosti a vzniku PEZBO SHOWTECHNIC. Export komponentů a import hudebních nosičů, zvukové a světelné techniky pro DJ´s, hudební skupiny se později rozšířil na řadu instalací v klubech, kulturních domech. Portfolio zákazníků rychle rostlo na základě kvality zboží i služeb, což mělo za následek získávání klientů i z řad hoteliérů, restauratérů, sportovních a zábavních center, prodejen, úřadů, škol, institucí a dalších firem a soukromého sektoru. S řadou z nich kráčíme společně na cestě eventů, technologií a zábavy dodnes.

POSLÁNÍ

Svou práci, kterou děláme rádi a baví nás, děláme srdcem a bereme spíše jako poslání v zájmu maximální spokojenosti klientů. Vždy jsme se snažili nabízet kvalitu a držet se mezi předními dodavateli zboží a služeb. Na některé z nich máme exkluzivitu např. na Tanec v oblacích, Projekce monogramů, Light Design, 3-D dekorace, Mapping aj.  V současné době e-shopových "přesunovačů" krabic se zbožím, je našimi zákazníky stále více ceněna odbornost a kvalita péče o zákazníka při konzultaci - prodeji - instalaci - servisu. Právě pro tyto atributy dokážeme figurovat u spousty prestižních akcí a zakázek, kde se toto očekává a požaduje. Jsme za to rádi a svých zákazníků si velmi vážíme. Děkujeme jim za naše ocenění, reference i věrnost, díky kterým se k nám znovu vracejí.

VIZE

Kreativita a vzdělávání se v oboru moderních technologií, jejich využití při projektech a dodávkách v nových zakázkách hodláme pokračovat. Nabídka zboží a služeb pro SVATBY, SVATEBNÍ SALÓNY, KLUBY, SHOWBUSINESS, VELETRHY, VÝSTAVY, PŘEHLÍDKOVÁ MOLA, FIREMNÍ i SOUKROMÝ SEKTOR, HOTELY, GOLFOVÉ RESORTY atd. je opravdu široká. S vybranými partnery chceme spolupracovat a nabízet zakázky "na klíč" systémem ALL-IN-ONE (vše na jednom místě) - od návrhu po realizaci za velmi zajímavé ceny. V rámci upevňování pozice na trhu i vzájemné podpory partnerů jsme se rozhodli - být součástí společných sdružení profesionálů v jednotlivých oblastech činností. 

O nových trendech budeme i nadále psát a publikovat v odborných časopisech, webovém blogu, předvádět na workshopech a také pomáhat těm, kteří to nemají v životě lehké a potřebují podat "pomocnou ruku" v nelehkých životních situacích

PETR ZBOŽÍNEK

Zakladatel a majitel

Když něco dělám, snažím se to dělat pořádně k maximální spokojenosti klienta - srdcem, komlexně a v propojenosti souvisejících oborů i činností - tak, jak mě k tomu vedli moji rodiče - v práci, sportu i zábavě. Život nebyl sice tolik hravého dětství, než jako "budovatelských" aktivit v v životě rodiny, ale o to více a dříve jsem se dokázal orientovat ve spoustě užitečných věcí a dávat svému konání směr, podložený vědomostmi a životní praxí. Být u zásadních vývojových etap doby v technologiích a hudbě "zlatých" 70. - 90. let je pro mne jednou z nejúžasnějších věcí života, který jsem měl možnost žít - plný lidského nadšení, nedostatků doby i opravdových a věrných přátel..

Zkušenosti

DJ-ing (1977 - současnost)
  Podnikatel, PEZBO SHOWTECHNIC (1993 - současnost)

Odbornost

SPŠ strojnická
Lidová konzervatoř
VOŠ - Ekonomika a zahraniční obchod

"VŠŽ - Vysoká škola života života" :-)

pezbo@pezbo.cz

PEZBO SHOWTECHNIC TEAM & PARTNERS

Team profesionálů v oboru svateb, eventů a zábavy

Nejsme si konkurencí, ale vzájemně spolupracujeme - proto tvoříme silnou skupinu profesionálů  :-)

Naši partneři

Spolupracujeme s vybranými partnery z řad svatebních salonů a agentur, hotelů, restaurací, zámeckých sídel, firem, korporací, obchodních, společenských a kulturních center, módních návrhářům divadel a mnoha dalšími... Tito partneři od nás dostávají exkluzivitu na řadu technologií a know-how, které jim umožňují nabídnout svým klientům nové formy zážitkových eventů a tím si držet odstup od konkurence.

Naše projekty

Svatební show / Fashion Show / Souboj nevěst / Veletrhy / Výstavy / Festivaly / Soutěže krásy / Taneční soutěže / Festivaly / Módní přehlídky / Art & Deco Design / Multimediální Show  Svatby / Párty / Eventy / Firemní akce / Teambuildingové akce / Světelný design interiérů a exteriérů / Vybavení pro kluby, divadla, kulturní domy, sportovní-obchodní, společenská centra aj.

Chcete nás kontaktovat?

Ozvěte se mi

Co nabízíme

Naše služby

 • TANEC V OBLACÍCH 

  Na výběr máte hned ze 3 variant pro:

  Novomanželský tanec

  Svatební Párty

  Novomanželský tanec + Svatební Párty (nejoblíbenější a nejvýhodnější varianta)j.

 • SPECIÁLNÍ EFEKTY

  Titanové studené fontány

  Kouřící Cryo drinky

  Steam & Bubble Machines

  Vodní hladina - Oheň - Sníh

  Laserová show

 • PROJEKCE/ANIMACE

  Monogramy / Iniciály

  Podkladová grafika

  Dataprojektory

  LED obrazovky

  Světelná děla na oblohu

 • LIGHT DESIGN

  Architektonické nasvětlení prostoru

  Interiéru / Exteriéru

  Tvorba odpočinkových zón

 • DEKORACE

  Svítící symboly a nápisy

  LED dekorace - Svícny - Vázy

  Květinové stěny

 • MOBILIÁŘ

  Stoly - Židle - Křesla - Pohovky

  Ubrusy - Pružné potahy 

  Lustry - Baldachýny

 • TECHNIKA

  Osvětlení - Ozvučení

  Konstrukce - Podia

  Mobilní taneční světelný parket

  .
 • FOTO-VIDEO

  Instax - Polaroid 

  Fotostěny a pozadí

  Fotograf / Kameraman

  .
 • ZÁBAVA/DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  Koordinace

  Moderování akcí

  DJ produkce / Živá hudba

  .

Aktuality